• Úvod
  • Svadba
  • Svadobný servis

Svadobný servis

SVADBA - toto magické slovo prináša so sebou hlavne zásadnú zmenu v živote každej dvojice. Táto čarovná a samozrejme romantická udalosť je od nepamäti nerozlučne spätá s kvetmi. Správne zvolená kvetinová výzdoba od floristiek BB designu (kytice, pierko, výzdoba auta, domu, kostola či sály) dodá tú správnu atmosféru a podčiarkne neopakovateľnosť chvíle tohto jedinečného dňa každého mladomanželského páru.

Krásna svadba

Obráťte sa na tím našich floristiek, ktoré dotvoria krásu vášho jedinečného dňa! Aby spomienky naň, vám i všetkým zúčastneným, aj po mnohých rokoch boli spojené s jemnosťou, ktorú vykúzlia len tie najkrajšie kvety.

Prečo sa máte obrátiť na nás?

Našou hlavnou prioritou je zachovať si OSOBITÝ ŠTÝL, ktorý charakterizuje a vystihuje našu prácu. Každému nášmu výtvoru sa snažíme vdýchnuť čaro tejto vznešenej udalosti, a snažíme sa o zosúladenie všetkých svadobných komponentov. Individuálny prístup je priam nevyhnutný pre realizáciu vašich predstáv a požiadaviek!

SVADOBNÝ SERVIS

DOTVORÍME KRÁSU VÁŠHO
JEDINEČNÉHO DŇA.

Ako pracujeme

Dôležitým prvým krokom, pri konkretizácii Vašej predstavy, je osobné stretnutie s každou nevestou, ktorá si u nás objednáva svadobnú kyticu.
Tvar, veľkosť a zloženie kytice musia vystihovať osobnosť, charakter i temperament každej nevesty. Správna kytica musí podčiarkovať jej osobitosť, výnimočnosť i krásu. V neposlednom rade kytica musí dokonale ladiť so šatami, s pierkom ženícha, výzdobou svadobného auta...

Čo všetko zhotovujeme

Naša ponuka je komplexná: kytica pre nevestu, družičky, matky...pierko pre ženícha, výzdoba domu pri odobierke nevesty, výzdoba svadobného auta ( dokážeme sprostredkovať zapožičanie svadobného vozidla), výzdoba kostola, exteriérov pri špeciálnych svadobných obradoch (svadobný oblúk, stoličky, stoly...), výzdoba svadobnej sály, stolov...

Katalóg výzdoby svadobných priestorov

Prelistujte si náš katalóg výzdoby svadobných priestorov. Katalóg si môžete zväčšiť aj na celú obrazovku a čítať a listovať pohodlnejšie. Urobíte to kliknutím na prvé tlačidlo v navigačnej lište pod katalógom. Tým istým tlačidlom alebo klávesou ESC na klávesnici potom môžete katalóg zase zmenšiť. Listovať môžete pomocou myšky kliknutím a potiahnutím za roh katalógu alebo pomocou šípiek. Dvojitým kliknutím na stránku katalógu sa stránka ešte viac priblíži. Pomocou klávesy ESC sa vrátite k pôvodnému zobrazeniu.

Svadobný servis

svadobny-servis-1
svadobny-servis-5
svadobny-servis-3
svadobny-servis-2
svadobny-servis-4

Tags: kvety, kytice, svadby, svadba, kvetinový design, kvetinový dizajn, svadobný servis

Logo Footer

BB design, s.r.o., Bratislavská cesta 5, Nitra
info@bbdesign.sk

BB design, s.r.o. na