• Úvod
  • Svadba
  • Svadobné doplnky

Svadobné doplnky z kvetov

Moderná, ale i tradičná svadba, samozrejme nieje len o kytici nevesty, ale aj o mnohých ďalších doplnkoch, ktoré vytvárajú ten neopakovateľný a jedinečný zážitok, či atmosféru svadobného dňa.

Pierko pre ženícha

Pierko pre ženícha je to neoddeliteľná súčasť svadobnej kytice. Pierka pre ostatných svadobčanov sa líšia: pre otcov, družbov a svedkov sa zhotovujú špeciálne pierka, v ktorých je použitý kvet zo svadobnej kytice, ostatní svadobčania majú pripnuté zelené vetvičky (napr. z rozmarínu) Pre svedkyne alebo družičky sú v súčasnosti veľmi žiadané zaujímavé náramky alebo venčeky, ktoré istým spôsobom korešpondujú s nevestinou kyticou.
Ďalej sa zhotovujú kytičky pre družičky a svadobné mamy, ktoré sú obyčajne okrúhle, doladené ku kytici nevesty tak, aby nerušili veľkosťou, tvarom alebo farbou hlavnú kyticu.

Auto

Výzdoba auta patrí neodmysliteľne k dokonalému svadobnému sprievodu. Musí vytvárať zároveň harmonický celok s komplexnou výzdobou tejto udalosti .Tu záleží jednoznačne od predstavy nevesty a ženícha, a potom od typu a farby auta, či celkovej výzdoby a atmosféry.

1. jednoduchá ikebana alebo využitie bielych stužiek, či prichytených kvetov na aute tak, aby vytvárali dojem, že sú voľne pohodené na kapote auta.

2. žardiniéra rôznych tvarov (guľatá, pozdĺžna, v tvare srdca, obrúčok a podobne).

Katalóg výzdoby svadobných áut

Prelistujte si náš katalóg výzdoby svadobných priestorov. Katalóg si môžete zväčšiť aj na celú obrazovku a čítať a listovať pohodlnejšie. Urobíte to kliknutím na prvé tlačidlo v navigačnej lište pod katalógom. Tým istým tlačidlom alebo klávesou ESC na klávesnici potom môžete katalóg zase zmenšiť. Listovať môžete pomocou myšky kliknutím a potiahnutím za roh katalógu alebo pomocou šípiek. Dvojitým kliknutím na stránku katalógu sa stránka ešte viac priblíži. Pomocou klávesy ESC sa vrátite k pôvodnému zobrazeniu.

SVADOBNÉ DOPLNKY

DOTVORÍME KRÁSU VÁŠHO
JEDINEČNÉHO DŇA.

Obradná miestnosť

Pekná a primeraná kvetinová výzdoba obradnej siene bude to prvé, čo určuje všeobecnú náladu Vašej svadby, správne zvolená výzdoba (ladiaca k neveste, ku kytici) vzbudí údiv, pozdvihne náladu, a spríjemní atmosféru tejto nádhernej chvíle.

Súčasťou výzdoby sú:

- vankúšik na obrúčky
- ikebana na oddávajúci pult alebo aj stojan s aranžmánom, či váza s kvetmi
- závesný aranžmán

Kostol

- žardiniéra na kríž, na oddávajúci pult
- výzdoba lavíc
- aranžmány v stojanoch alebo sklenných valcoch, či vázach

Svadobný oblúk

Využíva sa pri svadbe vonku (v exteriéri). Zhotovuje sa zo živých alebo umelých kvetov. Nie je vylúčená ani striedavá výzdoba.

Svadobná sála je miesto svadobnej hostiny

- jednoduchá výzdoba: vždy podľa želania oddávajúcich: zväčša len organzy umiestnené na stoly a v kombinácii s vetvičkami brečtanu, či krušpánu. Doplnkami sú vhodné sviečky, úzke vázy, dekoračné kamienky servítky, lupienky kvetov, mašle...

- bohatá výzdoba: ponúka rôzne druhy kvetov v kombinácii so zeleňou, plodmi (ako oživenie môžu slúžiť naaranžované sklené valce naplnené jabĺčkami, pomarančami a podobne. Na stoly sa umiestňujú žardiniéry, previslé aranžmány spustené po boku svadobných stolov, prípadne aj zavesené nad sediacimi mladomanželmi. Ďalej je možný naaranžovaný stojan v priestore, výzdoba všetkých stoličiek, drobné ozdoby v tanieroch hostí, menovky na stoloch, darčeky...

Svadobné doplnky

svadobne-doplnky-2
svadobne-doplnky-1
svadobne-doplnky-5
svadobne-doplnky-3
svadobne-doplnky-4

Tags: kvety, kytice, svadby, svadba, kvetinový design, kvetinový dizajn, svadobný servis

Logo Footer

BB design, s.r.o., Bratislavská cesta 5, Nitra
info@bbdesign.sk

BB design, s.r.o. na