Naši overení partneri

Milí BBčkári, milí návštevníci našich stránok. Na tomto mieste nájdete zoznam našich overených partnerov z nášho nitrianskeho regiónu, s ktorými sme nadviazali vzájomnú spoluprácu, aby sme sa navzájom podporili a zároveň poskytli našim zákazníkom nejaké výhody za to, že sa občas rozhodnú práve pre naše služby alebo produkty. Partnermi sú nami navzájom overené firmy s dobrými službami, kvalitným tovarom a najmä ľuďmi, ktorí tieto firmy reprezentujú.

Aby ste tieto výhody mohli využiť aj u nás, stačí ak v našich prevádzkach BB DESIGN alebo v našom eshope kúpite kytice alebo iný tovar v minimálnej hodnote nad 25 eur a dostanete zľavové kupóny, ktoré môžete využiť u našich obchodných partnerov podľa ich aktuálnych ponúk.


travego tour - cestovanie bez starostí

travego tour je nitrianska cestovná kancelária, ktorej niektorých zájazdov som sa osobne zúčastnila, a preto ju môžem odporúčať z vlastnej skúsenosti. Zájazdy mali vždy dobrý program, dobrých sprievodcov aj šoférov. V neposlednom rade musím vyzdvihnúť aj samotnú majiteľku, Slávku Novákovú - ústretovú, usmiatu, s jej typickým nadšením pre prácu, ktorú robí a ktoré sa rýchlo nalepí aj na vás...

Čítať Ďalej

Logo Footer

BB design, s.r.o., Bratislavská cesta 5, Nitra
info@bbdesign.sk

BB design, s.r.o. na