• Úvod
  • Akcie
  • Zapojte sa do DARČEKOVAČKY a hrajte o exkluzívne výhry

Zapojte sa do DARČEKOVAČKY
a hrajte o exkluzívne výhry

Súťaž prebieha 1.12.2016 a končí 22.12.2016 žrebovaním hlavnej výhry.

vypočujte si upútavku Rádia MAX na DARČEKOVAČKU

vypočujte si tiež telefonický rozhovor rádia.MAX s Ing. Beátou Bačinskou, majiteľkou spoločnosti bb design o darčekovačke aj spoločnosti a jej službách

Vianoce môžete mať štedrejšie aj vďaka DARČEKOVAČKE

Vianoce sú sviatkami pokoja a radosti, no neodmysliteľne sa nám spájajú aj s darčekmi a odmeňovaním. A pretože vám chceme vytvoriť štedré Vianoce, zapojili sme sa spolu s ďalšími obchodnými partnermi z Nitry a rádiom MAX do špeciálnej vianočnej súťaže s názvom DARČEKOVAČKA.

Súťažiť môžete do 22. decembra a každý deň ste v hre o skvelé ceny.  Navyše, okrem denných cien budú žrebované taktiež ceny týždenné, v ktorých môžete získať aj pobyt pre dve osoby s polpenziou v hoteli Šachtička***. Ak teda nemáte ešte darček pre svojich najbližších, nič nie je stratené! Stačí sa zapojiť do Darčekovačky a počúvať rádio.MAX. Mená výhercov sa dozviete každý deň v rannom vysielaní od 7:00 do 10:00.

Ako sa do súťaže zapojiť?

Súťaž prebieha v spolupráci so spoločnosťou CASHBACKcity. Ak sa chcete do súťaže zapojiť, vašou úlohou je získať CASHBACK kartu (ak kartu ešte nemáte, môžete ju získať v ktorejkoľvek z našich predajní BB DESIGN v Nitre, v rádiu MAX alebo v ktorejkoľvek predajni partnerov zapojených do súťaže) a natočiť video, ktorého dĺžka nepresiahne 30 sekúnd. Video stačí pridať na webovú stránku rádio.MAX a ste zaradení do súťaže. Výherným videom bude to, ktoré bude mať najviac „lajkov“. Aby ste však svoje šance zvýšili ešte viac, môžete získať tzv. bonusové lajky. Stačí s CASHBACK kartou nakúpiť v partnerskej predajni, odfotiť kartu spolu s bločkom z nákupu a fotografiu pridať pod vaše video.

Takže stručne ešte raz :)

1
Skontrolujte, či máte svoju CASHBACK kartu. Ak nie, môžete ju okamžite a zdarma získať aj na ktorejkoľvek našej predajni BB DESIGN.

2
Natočte krátke, 30-sekundové video a pridajte ho na túto webovú stránku rádia MAX. Pozor, podľa pravidiel súťaže sa vo videu musí objaviť aj CASHBACK karta.

3
Dajte vedieť všetkým známym, nech video lajkujú, aby ho posunuli čo najbližšie k niektorej zo skvelých výhier.

4
Svoju šancu na výhru môžete znásobiť aj tým, že nakúpite na niektorých z našich predajní BB DESIGN a použijete pri nákupe svoju CASHBACK kartu. Kartu potom odfotíte spolu s bločkom o nákupe a fotografiu zavesíte na tejto stránke pod svoje video...

  Ďalšie informácie nájdete a súťažiť môžete priamo na stránkach rádia MAX.

O výhry môžete hrať aj bez natočenia videa :)

O dennú výhru môže hrať aj účastník, ktorý nenatočil vianočný pozdrav, ale ako majiteľ CASHBACK karty absolvoval nákup aspoň v jednej z partnerských prevádzok CASHBACK klubu a pridal fotku s bločkom z nákupu a svojou CASHBACK kartou pod ktorékoľvek súťažné video.

  Kompletné podmienky súťaže si môžete stiahnuť tu....

„Vianoce nie sú niečo, čo trvá večne...
Je to kus domova, čo nosí každý vo svojom srdci.“

Logo Footer

BB design, s.r.o., Bratislavská cesta 5, Nitra
info@bbdesign.sk

BB design, s.r.o. na